• بازدیدکنندگان تا امروز1491107
  •   پشتیبان : 88363034 -021
  • پشتیبانی تلفنی ساعت 9 الی 16

 

تحویل کالا

خريدار موظف و متعهد مي باشد سفارش خود را هنگام دريافت از نماينده سايت، پيک و يا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت وجود هرگونه مغايرت و يا ايراد فيزيکی از دريافت سفارش خودداری نمايد. بديهی است پس از دريافت هيچ گونه ايراد فيزيکی و ظاهری و يا مغايرت کالای دريافتی با فاکتور مورد قبول واقع نخواهد شد.

صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

توجه:  امکان عودت کالاهایی که قيمت آنها تابع نوسنات نرخ ارز در بازار است، حداکثر تا 24 ساعت مي باشد.


مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کليه کالاهای عرضه شده در سايت براي هر کالا متفاوت بوده و در کنار قيمت اين کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد و تنها اصالت کالا وجود دارد ) . چنانچه کالای خريداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود ، خريدار مي بايست طبق شرايط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دريافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نمايد.

گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای خريداری شده از فروشگاه اينترنتی وان کيو وان به عهده گارانتی کننده می باشد و فروشگاه اينترنتی وان کيو وان فقط عرضه کننده کالا می باشد.

Top